Recenze Fagor

• Úspora času při vaření

Ověřený zákazník MALL.CZ Jirka

Přidáno: 16. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• Precizní provedení, žádná optická vada
  • Velký otvor do bubnu 23x22cm
  • Český popis, přehledné ovládání

Proti starší Electrolux ewt1066ekw možná trochu hlučnější.

Ověřený zákazník MALL.CZ Marie

Přidáno: 15. ledna 2024

Zakoupeno v MALL.CZ

• Pračka pere dobře.
  • Zatím nic, protože ji používáme krátce. Uvidíme později.

Ověřený zákazník Elny.cz Ověřený zákazník

Přidáno: 23. prosince 2023

(naposledy upraveno 23. ledna 2024)

Zakoupeno v Elny.cz

• Spravny termostat ale stary spotrebic, museli jsme ho vratit. Jinak spokojeni.
Fagor Duo 4l

Fagor Duo 4l

Ověřený zákazník Pánvičky.cz Jara

Přidáno: 23. prosince 2023

Zakoupeno v Pánvičky.cz

• Tlakovy hrnec pouzivam leta, zkracuje dobu vareni

Ověřený zákazník Elny.cz Jirka

Přidáno: 30. listopadu 2023

Zakoupeno v Elny.cz

Funguje jak má. Náhrada za původní, vadný.

Fagor 8H-295AX

• kompaktnost
  • design
  • malá hlučnost
  • energetický štítek skupiny D

Pere tišeji než předchozí pračka. 7 kg objem pračky je možná až moc, ale jde navolit i poloviční dávka prádla. Peru s kapslemi a bez aviváže, proto nádržku na prací prášek nevyužívám. Při otvírání pračky a bubnu buben "nevystřelí". Trochu mě zarazila, že pračka spadá do kategorie D, což znamená, že budu prát zřejmě jen na noční (levnější) proud.

Ověřený zákazník Testuj.to Helena

Přidáno: 11. března 2023

• kapacita bubnu
  • počet programů
  • rozmě pračky
  • praní v páře

Parní pračka Fagor 4FET-7312N je ideální pomocník do domácnosti. Je výhodou je praní v páře, které ničí bakterie a je prádle není pomačkané. Jeho další velkou výhodou je šetření energií a vody. Skvělou výhodou je také, želu si můžeme nastavit úroveň znečištění, krácení čas praní a dětský zámek je také moc důležitý.

Fagor AURA LTE700 5G

Fagor AURA LTE700 5G

Ověřený zákazník atoselektro.cz Miroslav Riessner

Přidáno: 6. března 2023

Zakoupeno v atoselektro.cz

Velmi malá, ale opravdu výkonná anténa DVB-T2; samozřejmě to není na dálkový příjem, ale uplatňuji jí (u zákazníků už desítky (!) kusů ) i tady, na Šumavě, kde jsou příjmové podmínky, slušně řečeno, velmi tristní :-D
Přidáním předzesilovače 12-14 dB se její výkon citelně zlepší, bez ztráty kvality příjmu Muxů.
A montáž sama má synonymum "jednoduchost" :-)
Doporučuji !

Ověřený zákazník Testuj.to Vlasta

Přidáno: 28. února 2023

• Displej
  • České popisky
  • Tichá
  • Detergent
  • Otvírání bubnu

Parní pračka Fagor 4FET-7312N padne do každé prádelny, koupelny no prostě domácnosti. Parní čištění je super, tiché a hlavně hygienické. Další funkce které si zamilujete jako je ochrana proti přetečení, čištění bubnu, odložený start a používání detergentu.

Ověřený zákazník Testuj.to Barbora

• Zvukova signalizace
  • Parnika funkce
  • Navod v CZ vč. přehledné tabulky pracích programů
  • Zatim žádné nedostatky

Parní pračka Fagor 4FET-7312N je vhodný pomocník do malé koupelny, prozatím jsme neměli možnost vyzkoušet funkci čištění bubnu,otevírání dvířek bubnu je velmi pomalé, tak jako k otevření poklopu stačí jemná manipulace. Výhodou je také parní praní u poloviny volitelných programů, které prádlo zbaví bakterií a krásně nadychá, aniž by to tkaniny poškodilo. Další výhody jistě jsou nastaveni 3 úrovní znečištění a možnost zkrácení pracího cyklu, či odložení startu (respektive astaveni doby, kdy přesně Vám pračka ukončí prani). Pokud si večer vzpomenete že potřebujete rychle vyprat lze navolit tichý noční režim. Vřele doporučuji žádná negativa prozatím nezjistena

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

Zakoupeno v Testuj.to

• Že poznám za jak dlouho bude prádlo vyprané.
  • Úspora vody
  • Úspora energie
  • Praní v páře
  • Vše v pořádku.

Parní pračka Fagor 4FET-7312N. Je dobrá že může prát prádlo i v páře, ničí bakterie a je nepomačkané. Šetří energii, i vodu vidím čas kdy bude prádlo hotové, dětská pojistka proti otevření. Upozornění na čištění bubnu. Můžu nastavit odložený konec. A má ochranu proti přetečení.

Ověřený zákazník Testuj.to Jitka

• Plnění vrchem
  • Skvěle uzavíratelný buben

Pračka má snadné ovládání, nechá se navolit čas praní. Jednak délka pracího cyklu a také je možnost odložit start praní. Buben má pružné, ale pevné zavírání, dokáži ho zavřít jednou rukou. Nádobky na prací prostředky i aviváž jsou snadno plnitelné a vyprázdní se až při pracím programu. Pračka má i ochranu proti přetečení.

Ověřený zákazník Testuj.to Míša

• Množství programů
  • Přehledný displej s českými/slovenskými popisy
  • Široké možnosti upravení programů (počet otáček, čas, spotřeba vody/energie)
  • Velká kapacita bubnu
  • Dobře vyřešená přihrádka pro prací prostředky (mně vyhovuje)
  • Ideální rozměry pro naši koupelnu
  • O něco vyšší hlučnost oproti předchozí pračce

Pro naši specifickou koupelnu jsem hledali pračku, která nebude zbytečně zabírat příliš místa. Přesně to parní pračka Fagor splňuje, protože na místo sedla úplně perfektně. Buben má 7kg kapacitu, takže se do něj vleze dostatek prádla, za což jsem vděčná. Pračka má bohatou nabídku programů, které se vybírají otočným voličem. Programy jsou opatřeny českými/slovenskými popisky, takže je vše hned jasné. Většina programů se dá ještě individuálně upravit (čas, počet otáček, teplota apod.). Funkce odloženého startu je také fajn, pokud si potřebuju činnosti dobře naplánovat. Pro mě je buben pohodlně přístupný a vytahování prádla je bezproblémové. Jediná věc, která mi trošku vadí, je drobet větší hlučnost oproti předchozí pračce. Celkově vzato pračku doporučuji, pere skvěle.

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

Přidáno: 25. února 2023

• český, přehledný návod
  • parní funkce
  • možnost regulace programů
  • kompaktní velikost pračky
  • nelze nastavit velmi krátký prací program s teplotou 60 stupňů.

S pračkou Fagor FAGOR 4FET-7312N jsem velmi spokojená. Oceňuji především možnost parního praní v některých pracích programech, dále se mi také líbí přehledný displej a možnost upravit si jednoduše prací programy podle svých potřeb. Novinkou je pro mě také nádržka na detergent přímo na dvířkách pračky. Pračka je velmi úzká, kompaktní a vejde se také stísněných prostor.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

Přidáno: 22. února 2023

Zakoupeno v Testuj.to

• Úžasný, velký a přehledný displej
  • České popisky
  • Snadnost použití
  • Příjemná zvuková signalizace
  • Víko nedrží otevřené ve svislé poloze

Pračka na první pohled zaujme velkým a přehledným displejem. Díky tomu se pračka velmi snadno používá. Velké plus jsou veškeré popisky v českém jazyce, takže není potřeba nad ničím přemýšlet. Oceňuji možnost zkrácení pracího programu, jelikož moje předešlá pračka tuto funkci neměla a hrozně mi tam chyběla. Další super funkce jsou funkce parního praní a bezkonkurenční krátký program pouze na 15 minut. Jedinou malou nevýhodou je, že dvířka nevydrží samy o sobě ve svislé poloze a trošku padají, ale nezavřou se úplně, takže je to jen maličkost.

Fagor KE 1499

• malá spotřeba

Ověřený zákazník Anténa.cz JoK

Přidáno: 19. ledna 2022

Zakoupeno v Anténa.cz

• funguje jak má a má malou spotřebu

Zobrazuji 1 - 20 ze 30 recenzí [ 1 ] 2